LASSA Pneu

Vytvořte něco nového

S úžasným produktem se dají dělat úžasné věci. Pootevřete dveře kvalitní privátní značky a nakoukněte dovnitř. Za každým ze 150 členů je příběh. I když jsou jejich příběhy různé, v jednom se podobají: funguje to.

Dává to smysl, máte radost z toho, co děláte a jak to děláte.

Začněte něco nové, inspirujte se a zažijte vlastní příběh plný změn k lepšímu.

Všechny nás spojuje „Vítězné myšlení„, „Spolunáležitost k týmu“ a „Radost z úspěchu s produkty LASSA„. Být jiný než ti průměrní, lepší než konkurence odnaproti. Motivujeme ty pokrokové a šikovnější pneuservisy k prospěritě a růstu.

Autorizovaný servis disponuje přímou podporou výrobce a výhradního dovozce.

 

Pozdrav od výrobce

 

Dobrý den,

zdravím všechny Lassa servisy v České republice a na Slovensku a ráda využívám možnost takto na dálku pozdravit všechny, kteří si oblíbili naše produkty.

Cením si Vaši práce a všeho, co děláte pro naši společnou značku. Vnímám Vaše úspěchy a vidím, jak rostete. Věřím, že to nebude trvat dlouho a celá Česká republika i Slovensko budou plně pokryty šikovnými pneuserisy.

Za nás – za výrobce – musím říci, že se budeme snažit nezklamat Vaši důvěru, podporovat a chránit partnerské pneuservisy zastupující nás, Lassa, na Vašem trhu. Uvědomujeme si, že jedinou cestou, jak v budoucnosti prosperovat, je vytvářet takové podmínky, aby motivovaly pneuservisy věnovat se produktům Lassa a současně chránit jejich postavení na trhu.

Můžete počítat s naší pomocí a těšíme se na další spolupráci.

Evren Güzel
Chief Commercial Officer, Marketing & International
Brisa

Pocity a zkušenosti pneuservisů

Při podnikání potřebujete svůj životní prostor. Trendem velkých výrobců je prodávat všemi možnými kanály. Dobře vědí, že se to pneuservisům nebude líbit, a přesto v tom pokračují. Jsme přesvědčeni, že regionální exkluzivita a ochrana produktu pro jeden lokální pneuservis je správná cesta. Můžete se na nás spolehnout.

POSLÁNÍ VÝROBCE

Vyvíjet a vyrábět produkty pro moderní a výkonné vozy, které budou lidem přinášet radost z jízdy, získají si důvěru díky nejvyšší bezpečnosti a komfortu při používání a budou přívětivé vůči životnímu prostředí s úsporou pro uživatele.

O značce Lassa

Mladá značka, která vsadila na úzkou spolupráci se světovou jedničkou – japonským gigantem Bridgestone Corporation, a společne vyrábí kvalitní pneumatiky na moderní a výkonné vozy. Že ji ješte neznáte ? Nevadí, podívejte sa na video ..

Velkoobchodní E-shop

Pro naše odběratele (pneuservisy a autoservisy) nabízíme profesionální e-shop, prostředníctvím kterého můžete objednávat zboží on-line.

Pokud provozujete pneuservis a nemáte do našeho VO e-shopu přístup, prosím, kontaktujte nás nebo sa zaregistrujte přímo na stránkach e-shopu.


Na zaistenie správneho fungovania webu používame cookies v súlade so Zásadami používania cookies na stránkach LASSA.Rozumiem